Moje konto Moje konto

VITAL 3, krople 5,5 ml

188.95
177.95
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Indeks/kod produktu: 5901549760002

Waga: 0.15 kg

Producent: Futurebiotics

Opis produktu VITAL 3, krople 5,5 ml

Vital 3  -   Krople na Stawy 5,5 ml  (6 tygodni stosowania)

Aukcja dotyczy jednego opakowania preparatu Vital 3.

Vital 3® składa się z biologicznie aktywnych fragmentów kolagenu typu II-n1, który powstaje poprzez przycięcie łańcuchów polipeptydowych alfa 1 w wysoko oczyszczonym kolagenie. Vital 3 jest dostępny bez recepty, nie ma skutków ubocznych ani szkodliwych interakcji z innymi lekami. Ponadto nie zawiera on skorupiaków, glukozaminy, chondroityny czy MSM.

Vital 3 stanowi przełomowe podejście w leczeniu stawów i jest jak żaden inny środek kiedykolwiek wypróbowany. Wiele osób, które skorzystały z Vital 3 doświadczyły znacznej poprawy komfortu, elastyczności i mobilności stawów. Unikalna formuła tego produktu pomaga utrzymać i poprawić zdrowie stawów w ich kluczowym punkcie. Porozmawiaj ze swoim lekarzem o możliwości stosowania Vital 3!

10 Badań Klinicznych w USA Dowiodły Skuteczności Vital 3.

Vital 3 został opracowany w światowej sławy laboratoriach w Stanach Zjednoczonych i jest przygotowywany w najbardziej rygorystycznych warunkach z wykorzystaniem wysokiej klasy farmaceutycznych technik przetwarzania. Kierując się wytycznymi Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków odnośnie Dobrej Praktyki Klinicznej, produkt ten przeszedł szereg badań ludzkich, na które przeznaczono ponad 45 milionów dolarów, prowadzonych przez wybitnych reumatologów i przy zachowaniu najwyższych standardów. Vital 3 został poddany jednym z najszerzej zakrojonych badań klinicznych przeprowadzonych na suplemencie diety.

Badania te pozwoliły określić dawkowanie, skuteczność i bezpieczeństwo Vital 3, a także brak jego skutków ubocznych. Vital 3 jest tak zaawansowany, że ​​produkt ten i metody jego produkcji są chronione przez 14 amerykańskich i 14 międzynarodowych patentów.

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: